Ta witryna ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Zalecamy przejście na Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Promocja na Dzień Matki - kończy się za chwilę! ⏰

Odbierz dodatkowe 15% rabatu - Obliczane automatycznie

Darmowa dostawa - Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Do każdego zamówienia sadzimy 1 drzewo

Darmowa dostawa do Paczkomat Inpost albo kurier DPD.

100 dni na darmowy zwrot*

O NAS

TO MY, VENETIA - Unikatowa marka diamentowej biżuterii, na którą czekaliście!

Zdajemy sobie sprawę, że większość z Was pragnie posiadać diamentową biżuterię wysokiej jakości. Niestety astronomiczne ceny oraz luksusowe marki odbierają Wam tę możliwość. Zainspirowało Nas to do wzięcia spraw w swoje ręce i tak powstała jedyna w swoim rodzaju marka, VENETIA, która przybywa na ratunek Waszym potrzebom!

Z myślą o Was, wyeliminowaliśmy zbędnych pośredników, drogie sklepy detaliczne oraz nad wyraz skomplikowany łańcuch dostaw. W rezultacie, jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości biżuterię, za zaledwie ułamek tradycyjnych kosztów. Wszystkie oszczędności zostają w Waszej kieszeni!

Każdy z naszych projektów wykonany jest z prawdziwego, 14-karatowego złota. Ponadto używamy naturalnych diamentów, które pozyskiwane są w odpowiedzialny sposób z legalnych, w pełni wolnych od konfliktów źródeł.

Wysokiej jakości materiały

Używamy tylko wysokiej jakości 14-karatowego złota, diamentów SI oraz, trwałych na całe życie, kamieni szlachetnych.

Etycznie pozyskiwane

Wszystkie nasze materiały pozyskiwane są w odpowiedzialny sposób, abyście mogli czuć się dobrze z tym co nosicie.

Uczciwa cena

Nasze produkty są w ucziwej cenie dzięki eliminacji pośredników, sklepów detalicznych & skomplikowanego łańcucha dostaw.

W Venetii mocno wierzymy w ideę odwdzięczania się naszej społeczności, praktykując przy tym odpowiedzialny konsumeryzm.

Biżuteria, która daje coś od siebie. Biżuteria, która sprawia, że czujecie się dobrze we własnej skórze, równocześnie pomagając tym w potrzebie. Jesteśmy marką, która zachęca do odpowiedzialnego konsumryzmu, tym samym odwdzięczając się naszej społeczności.

Za każdym razem, gdy kupujesz w Venetii, przekazujemy część naszej sprzedaży z każdego zakupu bezpośrednio do fundacji charytatywnej, aby mogła nadal nieść pomoc, tym którzy najbardziej tego potrzebują. Zarówno tu, jak i na całym świecie.

Wyrażaj się na swój sposób

Bądź piękna na swój sposób.

Podaruj sobie coś wyjątkowego

W Venetii możesz kupić etycznie pozyskiwaną, diamentową biżuterię, którą możesz cieszyć się każdego dnia, za uczciwą cenę.

Przyciągaj wzrok każdego dnia - od nas do Ciebie!

Niezależnie od tego, czy szukasz dodatków dla siebie, czy chcesz zrobić wyjątkowy prezent bliskiej osobie, Venetia to doskonały wybór. Odkryj nasz sklep internetowy i zamów piękną biżuterię bez wyrzutów sumienia, a co najważniejsze bez wydawania fortuny!

jesteśmy również dostępni w portalach