Ta witryna ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Zalecamy przejście na Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Promocja na Dzień Matki - kończy się za chwilę! ⏰

Odbierz dodatkowe 15% rabatu - Obliczane automatycznie

Darmowa dostawa - Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Do każdego zamówienia sadzimy 1 drzewo

Darmowa dostawa do Paczkomat Inpost albo kurier DPD.

100 dni na darmowy zwrot*

Nasze materiały

Wykonujemy wysokiej jakości biżuterię diamentową, w sposób etyczny oraz zrównoważony, jednocześnie dostarczając Wam wyjątkowe produkty w uczciwej cenie.

VENETIA powstała, aby zapewnić Wam wysokiej jakości biżuterię diamentową bez poświęcania naszych wartości czy naszej planety. Wszystkie nasze materiały pozyskiwane są w sposób odpowiedzialny i etyczny – od bezkonfliktowych diamentów po metale pochodzące z recyklingu i złoto pochodzące z uczciwego handlu. Nasza, wiodąca w branży, praktyka odpowiedzialnej produkcji gwarantuje stałe ulepszanie sposobu, w jaki pozyskujemy i tworzymy dla Was unikalne produkty.

NASZE ZŁOTO

Do tworzenia wysokiej jakości biżuterii, która będzie służyć przez lata, używamy głównie 14-karatowego litego złota (585), ponieważ udowodniono, że zachowuje swój blask dłużej niż inne metale.
14-karatowe lite złoto jest idealnym kompromisem pomiędzy złotem 18-nasto a 9-karatowym. Jest niedrogie, trwałe i prezentuje się wprost genialnie! Jesteśmy tak pewni naszego produktu, że każdy egzemplarz objęty jest dożywotnią gwarancją na wady zarówno materiałowe, jak i rzemieślnicze. Pomimo upływu czasu, nasze złoto nie ulega ani odbarwieniom ani utlenianiu jak inne metale, a co za tym idzie pozostaje błyszczące i ładne przez wiele lat!
Aby zapewnić pozytywny wpływ na naszą planetę, większość naszych 14-karatowych produktów jest wykonana z certyfikowanego złota pochodzącego z recyklingu i pozyskiwanego od partnerów, którzy zobowiązali się do przestrzegania naszych najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju.
W celu weryfikacji standardów jakości wszystkie nasze złote produkty stemplowane są przez unijny urząd pobierczy.

NASZE BRYLANTY

Chcemy, abyście mogli cieszyć się najlepszym możliwym doświadczeniem podczas kupowania diamentów, dlatego używamy tylko takich, które pochodzą od renomowanych producentów, którzy spełniają nasze najwyższe standardy
Używamy wysokiej jakości G do I, SI diamentów, które dodają swój naturalny blask każdemu projektowi. Wszystkie nasze projekty wykonywane są ręcznie do momentu osiągnięcia perfekcji przez mistrzów rzemiosła z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wysokiej jakości diamenty pozyskiwane są w sposób etyczny od dostawców, którzy są wolni od wszelkich konfliktów oraz angażują się w odpowiedzialne tworzenie biżuterii. Wszystkie nasze diamenty posiadają certyfikat autentyczności, który może być prześledzony wstecz do dostawcy.
Wszystkie nasze diamenty posiadają certyfikat autentyczności wydany wraz z wszystkimi szczegółami dotyczącymi 4C: cut – szlifu, clarity – czystości, colour – koloru oraz carat – masy.

KAMIENIE SZLACHETNE

Używamy szerokiej gamy kamieni szlachetnych i półszlachetnych, które pochodzą od producentów z całego świata, zaangażowanych w odpowiedzialne tworzenie biżuterii.
Kamienie szlachetne, których używamy należą do klasy AAA ze względu na ich rzadkość oraz wysoką jakość. Kamienie wykorzystane w naszych projektach zostały starannie wycięte i wypolerowane przez doświadczonych rzemieślników. W rezultacie powstała oszałamiająca biżuteria, idealna na każdą okazję!