This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Receive a 10% discount with the code " WITAMY10 "

Darmowa dostawa - Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Do każdego zamówienia sadzimy 1 drzewo

NASZE MATERIAŁY

Wykonujemy wysokiej jakości biżuterię diamentową, w sposób etyczny oraz zrównoważony, jednocześnie dostarczając Wam wyjątkowe produkty w uczciwej cenie.
VENETIA powstała, aby zapewnić Wam wysokiej jakości biżuterię diamentową bez poświęcania naszych wartości czy naszej planety. Wszystkie nasze materiały pozyskiwane są w sposób odpowiedzialny i etyczny – od bezkonfliktowych diamentów po metale pochodzące z recyklingu i złoto pochodzące z uczciwego handlu. Nasza, wiodąca w branży, praktyka odpowiedzialnej produkcji gwarantuje stałe ulepszanie sposobu, w jaki pozyskujemy i tworzymy dla Was unikalne produkty.

NASZE ZŁOTO

Do tworzenia wysokiej jakości biżuterii, która będzie służyć przez lata, używamy głównie 14-karatowego litego złota (585), ponieważ udowodniono, że zachowuje swój blask dłużej niż inne metale.

W celu weryfikacji standardów jakości wszystkie nasze złote produkty stemplowane są przez unijny urząd pobierczy.

NASZE BRYLANTY

Nasze wysokiej jakości diamenty pozyskiwane są w sposób etyczny od dostawców, którzy są wolni od wszelkich konfliktów oraz angażują się w odpowiedzialne tworzenie biżuterii.

Wszystkie nasze diamenty posiadają certyfikat autentyczności wydany wraz z wszystkimi szczegółami dotyczącymi 4C: cut – szlifu, clarity – czystości, colour – koloru oraz carat – masy.

KAMIENIE SZLACHETNE

Używamy szerokiej gamy kamieni szlachetnych i półszlachetnych, które pochodzą od producentów z całego świata, zaangażowanych w odpowiedzialne tworzenie biżuterii.

Kamienie wykorzystane w naszych projektach zostały starannie wycięte i wypolerowane przez doświadczonych rzemieślników. W rezultacie powstała oszałamiająca biżuteria, idealna na każdą okazję!!

Pierścionki

Nowości

Cart

Congratulations! Your order qualifies for free shipping Brakuje Ci 500 zł do darmowej wysyłki.
No more products available for purchase