Złote zawieszki klastrowe

Poszukujesz wyjątkowego pomysłu na prezent? A może po prostu kochasz ekskluzywną, nowoczesną biżuterię? Venetia Jewels to idealne miejsce dla Ciebie! Oferujemy złote zawieszki klastrowe idealnie pasujące do innych elementów biżuterii. Duże oczko pozwala na wygodne przeciągnięcie większości łańcuszków. Zobacz, jakie złote naszyjniki klastrowe możesz stworzyć z ekskluzywnymi zawieszkami z tej kategorii!

1–20 od 23 wzory
Filtry

Złote zawieszki klastrowe z kamieniami szlachetnymi

Zawieszki klastrowe z naszego katalogu wyjątkowej biżuterii idealnie podkreślą każdą kreację. Nie tylko doskonale prezentują się bezpośrednio na skórze, ale również stanowią zgrany duet z wieczorowymi kreacjami, sukienkami koktajlowymi i codziennymi zestawieniami utrzymanymi w stylu casualowym. Tym, co zasługuje na szczególną uwagę, są wyjątkowe kształty i precyzja wykonania. Zawieszki klastrowe są wykonane ze szlachetnego, 14-karatowego złota w towarzystwie naturalnych kamieni szlachetnych: brylantów, szafirów, topazów itp. Zawieszki i naszyjniki klastrowe mogą mieć zarówno proste i klasyczne formy kółeczek i łezek, jak i bardziej charakterystyczne i oryginalne kształty utrzymane w stylu nowoczesnym lub vintage.

Złote zawieszki klastrowe i naszyjniki to cudowny pomysł na stylowy, wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. To wyjątkowa, nowoczesna i modna biżuteria, którą wyróżnia uniwersalny design i najwyższa precyzja wykonania. Złote naszyjniki klastrowe to biżuteria na lata, która z powodzeniem może być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Naszyjniki klastrowe – minimalistyczne i bardzo dekoracyjne formy

Złote zawieszki klastrowe, jak również gotowe naszyjniki (łańcuszek plus zawieszka) zostały wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Wybierz motyw – klasyczny, geometryczny, florystyczny lub fantazyjny i dopasuj biżuterię do okazji, swojego stylu lub kreacji. Dbamy o najmniejszy detal – zbliż zdjęcia złotych zawieszek klastrowych i zobacz, jak precyzyjnie i dokładnie zostały wykonane.

W ofercie Venetia Jewels znajdziesz również…

Venetia Jewels to jedyny w swoim rodzaju internetowy sklep jubilerski, którego specjalizacją jest sprzedaż wyjątkowej, współczesnej biżuterii. Nasza biżuteria online wyróżnia się ponadczasową formą i wykorzystaniem szlachetnych, drogocennych kruszców i kamieni naturalnych. Część dochodów pochodzących ze sprzedaży wyrobów jubilerskich przeznaczamy na działania charytatywne!

Dla miłośników stylowych naszyjników proponujemy również:

Poszukujesz innych, pasujących do naszyjników elementów biżuterii? Zobacz koniecznie nasze pierścionki, obrączki, bransoletki i kolczyki!