Pierścionki z kamieniami szlachetnymi

W tej kategorii zebraliśmy najpiękniejsze w sieci złote pierścionki z kolorowymi kamieniami. Oczka biżuterii wykonane są z profesjonalnie oszlifowanych kamieni szlachetnych w naturalnych barwach. Szafiry, turmaliny, akwamaryny, szmaragdy, topazy – to tylko kilka propozycji z katalogu biżuterii online. Subtelne, synergiczne połączenie klasycznego, 14-karatowego złota z oprawą kamieni szlachetnych to najpiękniejszy pomysł na prezent dla bliskiej osoby – narzeczonej, mamy, siostry, córki, przyjaciółki. Prosta forma naszych projektów i nienachalne zdobienia sprawiają, że złote pierścionki z kamieniami szlachetnymi sprawdza się również jako stylowa biżuteria na co dzień. Poznaj wyjątkową ofertę Venetia Jewels!

1–20 od 33 wzory
Filtry

Złote pierścionki z kolorowymi kamieniami – wyjątkowy projekt na Twojej dłoni

Naszą ofertę biżuterii wyróżnia prosta forma z nutką nowoczesności. Pierścionki z kolorowymi kamieniami idealnie sprawdzą się w połączeniu z elegancką, wieczorową kreacją, sukienką koktajlową, ale też – co najważniejsze – będą świetnie współgrać również z codzienną, casualowa garderobą. Pierścionki z kamieniami szlachetnymi mogą zdobić Twoją dłoń przez cały czas!

Starannie wybieramy kamienie, które mają zdobić nasze pierścionki z kamieniami naturalnymi. Sięgamy wyłącznie po te z najpiękniejszą barwą. Każdy z nich jest dokładnie szlifowany w taki sposób, który pozwala na wydobycie z niego maksimum blasku! Pierścionki z kamieniem mogą symbolizować uczucia, siłę, zdrowie – przed wyborem odpowiedniego modelu przeczytaj, jakie „moce” mają wybrane kamienie szlachetne. Pierścionki z naszego katalogu są trwałe – wykonane z największą precyzją.

Pierścionki z kamieniami szlachetnymi – doskonały pomysł na prezent

Zbliża się ważna okazja i nie wiesz, co podarować bliskiej osobie? Złote pierścionki z kamieniami naturalnymi są sprawdzonym, dobrym pomysłem na zaskakujący i wzruszający prezent z okazji rocznicy, urodzin, urodzenia dziecka, jubileuszu i innych ważnych okazji. Romantyczny podarunek w postaci pierścionka z kamieniem szlachetnym jest piękną pamiątką z wyjątkowym, uczuciowym przekazem. Nowoczesne pierścionki złote są biżuterią, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Biżuteria Venetia – przemyślane zakupy online

Venetia Jewels to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży wyjątkowej, nietuzinkowej i charakterystycznej biżuterii. To biżuteria online stworzona ze szlachetnych kamieni i drogocennych kruszców. Pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami to biżuteria z dodatkowym przekazem. Część dochodów przeznaczamy na działania charytatywne. Dzięki temu, inwestując w wyjątkową biżuterię, czynisz podwójne dobro!

Pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami to nie wszystko, co oferujemy. Sprawdź również nasze:

Poszukujesz innych elementów biżuterii? Zobacz koniecznie nasze zawieszki, bransoletki i kolczyki!