This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Receive a 10% discount with the code " WITAMY10 "

Darmowa dostawa - Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Do każdego zamówienia sadzimy 1 drzewo

10 najlepszych wskazówek dotyczących naszyjników

10 najlepszych wskazówek dotyczących naszyjników

1. Wyraziste naszyjniki powinny być centralnym punktem Twojego stroju. Najlepiej prezentują się w ubraniach w jednolitych kolorach i z prostymi dekoltami: bez ramiączek, z dekoltem w szpic, bez ramion i z dekoltem w szpic.

2. Zawsze, gdy nosisz ubrania z odważnymi nadrukami i wzorami, noś monochromatyczny naszyjnik – czarne lub białe koraliki, proste złote łańcuszki, diamenty itp.

3. Małe naszyjniki dobrze komponują się z topami, w których centralnym punktem jest dekolt lub gorset. Dodaj atrakcyjności koszuli lub sukience z fantazyjnym dekoltem, koronkowymi panelami itp., nosząc wyraziste kolczyki.

4. Noś duży naszyjnik, duże kolczyki, dużo pierścionków i wiszących bransoletek, ale nie przesadzaj! Noś wyrazisty naszyjnik z małymi kolczykami na sztyftach lub prosty naszyjnik z zabawnym pierścionkiem.

5. Koszule z kołnierzykami mogą być trudne.

  • Aby uzyskać elegancki wygląd, wybierz naszyjnik, który opada bezpośrednio na kołnierzyk, zapinaj go do końca, a następnie umieść naszyjnik pod kołnierzem
  • Aby uzyskać bardziej swobodny wygląd, wybierz naszyjnik, który jest nieco dłuższy i zostaw jeden lub dwa rozpięte guziki, aby naszyjnik opadał na środek.

    Cart

    Congratulations! Your order qualifies for free shipping Brakuje Ci 500 zł do darmowej wysyłki.
    No more products available for purchase