O Nas

TO MY, VENETIA
Unikatowa marka diamentowej biżuterii, na którą czekaliście!
Zdajemy sobie sprawę, że większość z Was pragnie posiadać diamentową biżuterię wysokiej jakości. Niestety astronomiczne ceny oraz luksusowe marki odbierają Wam tę możliwość. Zainspirowało Nas to do wzięcia spraw w swoje ręce i tak powstała jedyna w swoim rodzaju marka, VENETIA, która przybywa na ratunek Waszym potrzebom!
Z myślą o Was, wyeliminowaliśmy zbędnych pośredników, drogie sklepy detaliczne oraz nad wyraz skomplikowany łańcuch dostaw. W rezultacie, jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości biżuterię, za zaledwie ułamek tradycyjnych kosztów. Wszystkie oszczędności zostają w Waszej kieszeni!
Każdy z naszych projektów wykonany jest z prawdziwego, 14-karatowego złota. Ponadto używamy naturalnych diamentów, które pozyskiwane są w odpowiedzialny sposób z legalnych, w pełni wolnych od konfliktów źródeł.
NASZE MATERIAŁY
NASZA MISJA
Oferujemy oszałamiającą diamentową biżuterię do codziennego użytku, w uczciwej cenie dla każdego.
WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY
Używamy tylko wysokiej jakości 14-karatowego złota, diamentów SI oraz , trwałych na całe życie, kamieni szlachetnych.
ETYCZNIE POZYSKIWANE
Wszystkie nasze materiały pozyskiwane są w odpowiedzialny sposób, abyście mogli czuć się dobrze z tym co nosicie.
UCZCIWA CENA
Nasze produkty są w ucziwej cenie dzięki eliminacji pośredników, sklepów detalicznych & skomplokowanego łańcucha dostaw.
OKAZJA BY DAĆ COŚ OD SIEBIE OR OKAZJA, BY SIĘ ODWDZIĘCZYĆ
W Venetii mocno wierzymy w ideę odwdzięczania się naszej społeczności, praktykując przy tym odpowiedzialny konsumeryzm.
Biżuteria, która daje coś od siebie. Biżuteria, która sprawia, że czujecie się dobrze we własnej skórze, równocześnie pomagając tym w potrzebie. Jesteśmy marką, która zachęca do odpowiedzialnego konsumryzmu, tym samym odwdzięczając się naszej społeczności.
Za każdym razem, gdy kupujesz w Venetii, przekazujemy część naszej sprzedaży z każdego zakupu bezpośrednio do fundacji charytatywnej, aby mogła nadal nieść pomoc, tym którzy najbardziej tego potrzebują. Zarówno tu, jak i na całym świecie.
ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE
Wizja luksusu

Nie da się przeżyć nawet jednego dnia bez wywierania wpływu na otaczający nas świat. To co robisz, czyni różnicę i to właśnie Ty musisz zdecydować jaka ona będzie.

JANE GOODALL
/
ANGIELSKI PRYMATOLOG
PIERŚCIONKI SYGNETY
Wyraź swój unikalny styl i osobowość
KUP SYGNETY
DESIGNERSKIE KOLCZYKI
Przyciągaj wzrok każdego dnia
KUP DESIGNERSKIE KOLCZYKI
wear anywhere
W Venetii możesz kupić etycznie pozyskiwaną, diamentową biżuterię, którą możesz cieszyć się każdego dnia, za uczciwą cenę.
DO GÓRY